dpsu.gov.ua

На Закарпатті прикордонники затримали афганських мігрантів

  На Закарпатті прикордонники зупинили дев'ять нелегальних мігрантів, які намагались перетнути державний кордон.

  Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України. Вчора в рамках спеціальної операції "Кордон 2015", прикордонники Мукачівського загону затримали 7 громадян Афганістану. Групу "мандрівників", які переховувались в одному з меліоративних каналів, охоронці рубежу виявили неподалік кордону.

  Під час встановлення обставин виявилося, що в затриманих немає документів, але за їхніми словами, вони є вихідцями з Афганістану та намагалися потрапити до Німеччини в пошуках кращого життя. Варто зазначити, що у небезпечну подорож особи вирушили з двома малолітніми дітьми, одному з яких не виповнилося ще й двох місяців. Прикордонники доставили затриманих до підрозділу для встановлення обставин правопорушення, а також надали необхідну допомогу.

  Ще двох громадян, вихідців з Пакистану, які теж були без документів, затримали 18 жовтня вранці прикордонники Чопського загону. Прикордонний наряд зупинив чоловіків на залізничному вокзалі міста Ужгород. З пояснень затриманих стало відомо, що кінцевою метою їхньої подорожі теж мала стати одна з країн Євросоюзу.

  Нагадаємо, 13 жовтня українські прикордонники затримали трьох мігрантів з Сирії та Палестини, які прямували у країни ЄС.

  Попередній матеріал
  Папа Римський закликав припинити насильство на Святій землі
  Наступний матеріал
  Минула доба у зоні проведення АТО пройшла спокійно - штаб
  Теги:
  Loading...