Яворівський полігон 5.ua

На Яворівському полігоні завершився перший місяць навчань з інструкторами зі США, Канади та Литви

З української сторони в навчаннях беруть участь п'ять батальйонів механізованих бригад.

Українські піхотинці успішно засвоюють бойову підготовку за стандартами НАТО. Про це під час прес-конференції заявив командир контингенту Збройних сил США в Україні Нік Дусич. Так він підсумував перший місяць навчань, що відбуваються на Яворівському полігоні за участі військових інструкторів зі США, Канади та Литви.

З українського боку в навчаннях беруть участь п'ять батальйонів механізованих бригад. Тренування кожного підрозділу триває дев'ять тижнів. За словами американського командира, план підготовки українських бійців зазнає змін під час навчань. Коригування відбувається залежно від побажань українських військових, враховуючи їхній здобутий у зоні АТО досвід. Багатонаціональні навчання передусім спрямовані на вдосконалення професійних навичок українських військових та забезпечення миру і триватимуть до 2017 року.

"Ми навчаємо не лише батальйони, а й окремо інструкторів. Щоб уже українські фахівці на Яворівському полігоні продовжували нашу роботу – тренували підрозділи, в той час, коли військові США, Канади та Литви завершать курс бойової підготовки для українських бійців", - зазначив Нік Дусич.

Як повідомляв 5.ua, наприкінці листопада у Рівному бійці оперативного командування "Захід" пройшли військове навчання. Вони вчилися відбивати напад на контрольно-пропускний пункт військової частини.

Попередній матеріал
Проект державного бюджету мав бути поданий до ВР не пізніше 15 вересня – депутат
Наступний матеріал
Уряд має понести політичну відповідальність за зрив бюджетного процесу в Україні – нардеп
Теги:
Loading...