korrespondent.net

На Яворівському полігоні за спільними українсько-американськими навчаннями спостерігали Яценюк і Пайєтт

  За перебігом спільних українсько-американських навчань на Яворівському полігоні на Львівщині спостерігали сьогодні прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та посол США Джеффрі Пайєтт. 

  Прем'єр розповів, що в даний час на полігоні проводять навчання американські солдати і частини Національної гвардії України. Також, за його словами, присутні британські інструктори, а в серпні 2015 на Яворівський полігон приїдуть інструктора зі Збройних сил Канади. "Це місія з європейської безпеки. ми захищаємо Україну і європейські кордони. Росія знову порушила мінські угоди, ви мабуть це чули. тому всі дипломатичні зусилля мають бути підкріплені сильною армією", - сказав А.Яценюк.

  "Це лише початок цієї тренувальної місії. Ми з нетерпінням очікуємо на її результати. І дуже приємно, що вже бачимо не лише поступ у підготовці нацгвардійців, а й добрі взаємини між американськими та українськими військовослужбовцями",- зазначив військовослужбовець збройних сил США Кайл Рід.

  "Зараз іде четвертий модуль підготовки. Він найцікавіший, бо почалась колективна робота. В американських військових командири називаються лідерами. І вони справді лідери, адже вміло командують своїм особовим складом", - каже військовослужбовець Національної гвардії України Вадим Перепічка.

  Попередній матеріал
  На Донбасі затримали військового-хабарника, який незаконно пропускав вантажівки на окуповану територію
  Наступний матеріал
  Рух транспорту від Волновахи до Донецька перекрито - ДАІ
  Теги:
  Loading...

  Військові навчання повітряних сил НАТО розпочалися в Естонії

  У Київській області розпочалися повномасштабні навчання військовослужбовців

  На Київщині священики проходять навчання з пожежної безпеки у церквах

  6-й флот США опублікував фото і відео навчань з ВМС України у Чорному морі