mil.gov.ua

На Яворівському полігоні стартували українсько-канадські військові навчання

На Яворівському полігоні Львівщини розпочалися українсько-канадські спільні військові навчання.

Програма підготовки розрахована до 2017 року і здійснюватиметься за чотирма напрямками. Це підготовка піхотинців, саперів, військової поліції та медична підготовка. Канадські військовослужбовці не лише навчатимуть тактиці ведення бою, а й самі вивчатимуть досвід українських військовослужбовців, які воювали у зоні АТО. Різні етапи навчань відбуватимуться на Львівщині, Хмельниччині та у Києві.

"Метою навчання є довготривала підготовка Збройних сил України. Канада має тривалу історію співпраці з Україною, тому ці навчання ще один крок уперед для їхнього розвитку", - зазначив командир групи Збройних сил Канади Джейсон Гуіні.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, сьогодні, 14 вересня на базі Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що на Хмельниччині, військовослужбовці Збройних сил Канади розпочали перший етап курсу підготовки особового складу Центру за спеціальністю "сапер" та протидія саморобним вибуховим пристроям.

"Головне наше завдання - надати українським фахівцям з розмінування ті знання і навички за стандартами НАТО, які їм знадобляться у ході виконання бойових завдань. Нам також відомо, що військовослужбовці Центру розмінування беруть участь у складі Міжнародних сил по сприянню безпеці в Афганістані, багато з них пройшли свого часу Ліван, Ірак, Косово та Ліберію. Безперечно, нам буде дуже цікаво дізнатись про їх практичний досвід у зоні АТО", - повідомив майор Літтлчайлд.

Нагадаємо, у північно-західній частині Чорного моря, у Миколаївській і Одеській областях відбулися українсько-американські навчання Sea Breeze - 2015.

Попередній матеріал
У Харкові проводять перевірку за фактом бійки та стрілянини біля вокзалу за участю міліціонера
Наступний матеріал
В Австралії чоловіку імплантували роздруковану на 3D-принтері грудну клітку
Loading...