Facebook / Правий Сектор

На в’їздах до Дніпропетровська ПС облаштовує спостережні пункти

  "Правий сектор" облаштовує спостережні пункти на основних в’їздах до Дніпропетровська.

  Про це повідомив керівник міської організації "Правого сектору" Ігор Куліковський, передає "Радіо "Свобода". За його даними, на таких пунктах чергуватимуть не озброєні бійці, а члени громадської організації, активісти з числа тих, які наразі пікетують міліцію Дніпропетровщини. Куліковський також зазначив, що йдеться про не блокування міста зовні чи зсередини, а лише про стеження й "заходи з недопущення провокацій".

  "Їх називають блокпостами, але за функціями це не блокпост – ми не маємо наміру блокувати рух, робити контрольно-пропускні пункти тощо. Це спостережні або наглядові пункти, що мають на меті відстежувати пересування озброєних чи міліарних людей більш-менш масове, приміром, на автобусах, і доносити цю інформацію до правоохоронних органів. До міста, наприклад, можуть в’їхати невідомі особи, начепити шеврони "Правого сектору" й наробити якихось неприємностей, і тоді піде розгойдування ситуації", - прокоментував Куліковський.

  Як він зазначив, спостережні пункти матимуть вигляд відгороджених мішками з піском або землею місць. Вони стоять відкрито і їх буде видно людям. "Озброєних людей там не буде – будуть ті хлопці, ті активісти, які пікетують міліцію", – додав Куліковський.

  За словами керівника місцевої організації ПС, з 12 липня до "Правого сектору" в Дніпропетровську почала надходити інформація про можливі провокації. Поки що спостережні пункти облаштовують на трасах у бік Донецька і Запоріжжя.

  Як повідомляв "5 канал", "Правий сектор" облаштовує блокпости в Івано-Франківській області. Місцевих жителів просять зберігати спокій та допомогти з піском та шинами. Також відзначимо, що активісти ПС з'явилися і на блокпосту на Бориспільській трасі.

  Попередній матеріал
  МЗС України: Заборона владою РФ українських організацій – це дискримінація
  Наступний матеріал
  Обшуки в прокурів і слідчих з команди Сакварелідзе відклали після розголосу – Лещенко
  Теги:
  Loading...