dpsu.gov.ua

На українсько-польському кордоні відкрили модернізований відділ прикордонної служби "Коритниця"

  На реконструювання відділу пішло 7,5 млн грн.

  Сьогодні, 5 вересня, на українсько-польському кордоні відкрили реконструйований відділ прикордонної служби "Коритниця" Львівського загону, повідомляють у Держприкордонслужбі.

  Загалом на облаштування відділу прикордонної служби "Коритниця", реконструйованого в рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби" Програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна" Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства, протягом 2012-2015 років виділено 7,5 млн грн.

  На ці кошти було забезпечено розбудову шести будівель та споруд адміністративно-житлового та господарського призначення, прокладено мережу водопостачання та водовідведення, повністю переобладнано мережу теплопостачання та збудовано нові бокси для автомобільної техніки. Також у розпорядженні прикордонників 14 одиниць техніки, зокрема "Volkswagen T-5", 3 автомобілі "Dacia Duster" та 2 квадроцикли.

  "Впродовж цього тижня прикордонне відомство складало перший іспит щодо виконання, в рамках компетенції, програми лібералізації візового режиму з ЄС. І відкриття відділу "Коритниця" є ще одним кроком, який наближує нас до сучасних європейських прикордонних стандартів", – зазначив Голова Держприкордонслужби генерал-полковник Віктор Назаренко.

  Зазначимо, що відділ прикордонної служби "Коритниця" створений у 1953 році. Персонал відділу охороняє державний кордон України з Республікою Польща. Протяжність ділянки – понад 25 км, при цьому вся ділянка кордону – річкова, проходить по руслі Західного Бугу.

  Як повідомляв 5.ua, у ДПСУ нагородили преміями прикордонників, які відмовилися від хабара.

  Попередній матеріал
  Євросоюз скликає екстрений саміт через проблему мігрантів
  Наступний матеріал
  Ада Роговцева повідомила, що проти неї в Росії відкрили кримінальну справу
  Теги:
  Loading...