Андреас фон Бекерат 5.ua

На сьогодні можна стверджувати, що в Україні сформувалося громадянське суспільство - посол Швеції

На сьогодні можна стверджувати, що в Україні сформувалося громадянське суспільство, і європейці багато в чому можуть повчитися в українців.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат.

"Я думаю, що неможливо уявити більше динамічне громадянське суспільство, що розвинулося у такий надзвичайний спосіб. Я завжди повторюю, що єдина найважливіша причина, чому я оптимістично налаштований щодо майбутнього України, - це динаміка та сила громадянського суспільства. І це величезна різниця сьогодні порівняно з часами України після Помаранчевої революції", - сказав він.

Посол зауважив: "Якщо ви подивитеся на суспільство сьогодні, то це громадянське суспільство, яке змогло вплинути та відстояти важливі реформаторські закони, що приймалися у Верховній Раді. І більшість надзвичайно важливих досягнень України за останні два роки – це результат активної та наполегливої роботи громадянського суспільства. Але це не лише реформи, якщо поглянути на 1,5 млн внутрішньо переміщених осіб, то однією із значних причин, як вдалося розмістити та допомогти цим людям, це власне робота волонтерів по всій Україні, робота громадянського суспільства. І це справді надихає. Тож якщо ми говоримо про громадянське суспільство, то Швеція та Європа можуть багато чому навчитися, коли мова йде про людей, які хочуть допомогти своїй країні на волонтерських засадах".

Повну версію розмови з Андреасом фон Бекератом читайте в рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, як заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, боротьба з корупцією в Україні - це найбільше розчарування у сфері реформ.

Попередній матеріал
В Міноборони назвали головні свої досягнення за рік
Наступний матеріал
Віце-прем’єр РФ вистрелив собі у ногу
Теги:
Loading...