5.ua

На шляху до вступу України в НАТО Міноборони і Генштаб повинні діяти збалансовано – військовий аташе посольства Британії

Міністерство оборони і Генеральний штаб в умовах війни на Донбасі повинні збалансувати зусилля у проведенні необхідних реформ на шляху до вступу України в НАТО.

Про це в ефірі "5 каналу" заявила аташе з питань оборони при посольстві Великої Британії Керен Мактір.

"Для того, щоб стати членом НАТО, Україна має досягти певних стандартів, технологічних стандартів з рівня тренування, оперативних можливостей. Це ціла система для майбутніх членів НАТО, щоб підготувати їх до членства в НАТО", – зазначила вона.

Мактір також окреслила ключові моменти на шляху інтегрування України до НАТО: "На мою думку, основна проблема, з якою стикаються Збройні сили та Міністерство оборони, це факт, що вони повинні збалансувати зусилля, зосереджені на процесі реформування".

Водночас військовий аташе наголосила: "Ми на Заході не повинні недооцінювати те, як складно досягти прогресу в реформах, які продовжують запроваджуватися, і яка складна операція проходить на Донбасі. Я вважаю, що питання збалансованості сил є основною проблемою на сьогодні". 

Нагадаємо, у вересні цього року прем’єр-міністр Девід Кемерон під час зустрічі з Президентом Петром Порошенком у Нью-Йорку заявив, що Велика Британія направить в Україну військових інструкторів і цільову допомогу Збройним силам України.

Повний текст інтерв'ю Карен Мактір читайте згодом в рубриці ІНТЕРВ'Ю

Попередній матеріал
Уламки російського літака A321 почали перевозити до Каїра
Наступний матеріал
44-й непроханий російський "гумконвой" вдерся в Україну
Теги:
Loading...