0342.ua

На сайті міграційної служби з'явилася сторінка для перевірки транслітерації імені й прізвища в паспорті

Тут можна перевірити написання у паспорті латинськими літерами імені й прізвища у пластиковій ідентифікаційній картці та закордонному паспорті.

На сайті Державної міграційної служби України з'явилася сторінка, де можна перевірити правильність написання латинськими літерами імені й прізвища у паспорті у формі ID-картки та закордонному паспорті.

Для перевірки правильності транслітерації потрібно ввести ім'я та прізвище української мовою у відповідні поля на сайті.

Скріншот веб-сторінки

У ДМСУ нагадали, що правила транслітерації регламентуються Постановою Кабінету міністрів України від 27 січня 2010 р. N 55 (зі змінами).

Як повідомляв 5.ua, Державна міграційна служба України скасувала всі обмеження на оформлення закордонних паспортів. Під час оформлення закордонних паспортів більше не вимагатимуть надати довідку про несудимість.

Нагадаємо, починаючи з 1 січня 2016 року українці можуть отримувати нові електронні паспорти. Це пластикові ідентифікаційні картки, якими поступово, впродовж чотирьох років мають замінити традиційні - паперові. 

Попередній матеріал
На Донбасі загострилася ситуація: бойовики гатять із важкої зброї
Наступний матеріал
Німеччина подарувала столичним рятувальникам 250 комплектів одягу