На Рівненщині розгорнувся конфлікт між представниками Київського й Московського патріархатів

  Представники Київського патріархату у Рівненській області заявляють про провокації на конфлікт з боку Московського патріархату.

  Прес-служба Рівненської єпархії повідомляє, що УПЦ МП провокує міжконфесійне протистояння у селі Птича Дубенського району. 

  "19 грудня 2015 року, в день коли Православна церква вшановує пам'ять святителя Миколая Чудотворця, представники УПЦ МП завезли нікому невідомих у селі людей у камуфляжній формі з шевронами "Правого сектору", які нібито побили прихильника "канонічної церкви". Як виявилося пізніше "побитий чоловік", виявився гастролером, і був нагримований у вигляді синців під очами. Коли громада побачила "побиту людину", і виявила цю провокацію, гастролери зникли", - інформують в УПЦ КП.

  Представники Київського патріархату також зазначають, що московське духовенство провокує громаду до протистоянь, заявляючи про "неканонічність" УПЦ КП.

  Крім того, представники Київського патріархату заявляють, що УПЦ МП безпідставно звинувачує їхню паству у побитті вікон у будинках прихильників Московського патріархату: "Оскільки на даний час міліцією розслідується цей інцидент, і розшукується зловмисник, тому як мінімум неетично завчасно в чомусь когось звинувачувати".

  Рівненська єпархія вважає, що такі випадки нагадують події на Сході України, коли через різного роду провокації щодо українських бійців агресор показує "потрібний сюжет" антиукраїнських та російських засобів масової інформації.

  "Тому в черговий раз звертаємося до представників УПЦ Московського патріархату, не провокуйте міжконфесійних протистоянь на Рівненщині, якими ви подаєте "потрібні картинки" для ворожих ЗМІ", - зазначають у УПЦ КП.

  Нагадаємо, улітку цього року у контрольному пункті "Бугас" на Донеччині прикордонний наряд затримав священика УПЦ Московського патріархату, причетного до діяльності донецьких бойовиків.

  Попередній матеріал
  У Брюсселі затримали двох підозрюваних у причетності до теракту в Парижі
  Наступний матеріал
  Українець намагався вивезти в Росію партію сиру