навчання_тренінг_вишкіл_Азов 5.ua

На Прикарпатті створять центр підготовки добровольців для полку "Азов"

  На Прикарпатті влаштували навчально-польові збори для активістів та волонтерів полку "Азов". Організатори кажуть – мають на меті створити постійно діючий тренувальний центр для добровольців.

  Військовий вишкіл для юних патріотів відкривають досвідчені бійці. На майстер-класі спецпризначенці демонструють, як зупиняти підозрілі автівки на блокпостах та знешкоджувати ймовірних терористів.

  Далі – ази військової науки опановують на смузі перешкод. Це чи не найважливіший етап тренінгу. Підкорити навіть перший бар’єр одразу вдається не всім.

  Дівчатам на полігоні доводиться найважче. Тренуються вони на рівних із чоловіками – вперто долають перешкоди, не жалкуючи вбрання.

  Координатор навчань Ярослав Манжелей коментує: "Вони без зброї, без розгрузок, без бронежилетів, а це ще плюс 20-25 кілограм на собі. Звичайно, вони ще ні фізично, ні морально до цього не готові, але все починається з нуля. Ми маємо взяти якістю підготовки, а справжнього бійця готують не день, не два і навіть не місяць".

  Організатори тренінгу розповідають: одноденні збори – це перший крок до створення стаціонарного тренувального Центру добровольців полку "Азов". "Сучасні реалії такі, що потрібно готувати себе – скажімо так – сподіваємося на краще, готуємося до гіршого. Тому ми вирішили більше уваги приділити практичним навичкам. Будемо приймати курсантів зі Львова, Рівного, Луцька, Чернівців" – каже Сергій Сивачук, керівник Івано-Франківського відділення Громадянського Корпусу полку "Азов".

  Перший вишкіл у новоствореному Центрі обіцяють провести вже у середині червня. Тренуватимуть новобранців досвідчені бійці, які свої навички отримали у боях на Сході.

  Наталія Лозовик, Віталій Савчук, Прикарпаття, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Північному морі третій день горить судно з хімікатами
  Наступний матеріал
  Терористи ведуть вогонь з важких мінометів - прес-центр АТО
  Loading...

  На Прикарпатті знайшли бідон із документами УПА

  На Прикарпатті Держслужбі транспорту та СБУ передали 174 одиниці техніки

  На зміну колегам на Донбас вирушили 95 прикарпатських правоохоронців

  Перемир'я в Широкиному припинилось на наступний день після його запровадження - боєць "Азову"