5 канал

На підприємствах "Укроборонпрому" модернізували, відремонтували і виготовили близько 1,5 тис. одиниць військової техніки

  Зокрема йдеться про бронетехніку вітчизняного виробництва. Серед них танки, броньовики та інженерні автомобілі.

  Про це відзвітували керівники ДК "Укроборонпром". 

  Окрім того, на Львівському бронетанковому заводі налагодили серійне виробництво броньовика "Дозор-Б", що його спроектували в Україні. На виготовлення та модернізацію техніки цьогоріч "Укроборонпром" отримав із державного бюджету 7 млрд грн. За рахунок електронних тендерів, кажуть керівники, вдалося заощадити майже 400 млн. І додають, що на підприємстві намагаються боротись із корупцією: вже звільнили чотирьох керівників.

  Заступник генерального директор ДК "Укроборонпром" Юрій Пащенко підкреслив: "З'явився на світ новий, з двома вісями, перший в Україні бронетранспортер "Дозор-Б". Львівський бронетанковий завод спільно з конструкторським бюро прийняли рішення про його розробку, про виробництво дослідного зразка і постановку на серійне виробництво. Все, що зроблено, зроблено коштом цих підприємств".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 23 грудня 2015 року, генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов заявив, що "Укроборонпром" вийшов зі збитковості й отримав понад 1,6 млрд грн прибутків. Нагадаємо, нещодавно Романов заявляв, що за результатами 2015 року державне оборонне замовлення в Україні буде виконано на 100%.

  Попередній матеріал
  Апарат Dawn передав на Землю фото Церери з рекордно близької відстані
  Наступний матеріал
  Поліціянт показав наслідки роботи евакуатора у центрі столиці
  Теги:
  Loading...