слайд_грип_Донбас 5.ua

На окупованих територіях Донбасу від грипу померло 540 осіб – штаб АТО

На окупованих територіях Донбасу зростає кількість жертв від ускладнень грипу

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. Від початку сезону там померли 540 людей. Найактивніше хвороба розповсюджується в Амвросієвському та Старобешевському районах, а також у містах Торез, Шахтарськ та Харцизськ.

На підконтрольній терористам території бракує ліків. Це і є причиною такої кількості жертв. Крім того, за даними прес-центру АТО, ватажки терористів заперечують факт епідемії та не дозволяють ані Україні, ані міжнародній спільноті надати допомогу населенню.

"Найголовнішою причиною загибелі такої кількості людей є цілеспрямована діяльність ватажків так званої "ДНР". По-перше, напередодні епідемії ними не було вжито відповідних та достатніх заходів по забезпеченню доступу населення до медичних послуг, що є одним з основних обов'язків влади перед населенням. 
По-друге, на даний момент, навіть після загибелі більше 540 осіб керівництвом терористів публічно заперечується факт епідемії, що не дозволяє ні Україні, ні міжнародній громадськості надати допомогу населенню регіону, що опинилося в критичній ситуації", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв 5.ua, на Донбасі від грипу померло 50 російських військових.

facebook.com/ato.news

Попередній матеріал
Президент закликає скасувати імунітет суддів
Наступний матеріал
На Луганщині російська ДРГ підірвалася на своїй розтяжці - Булатов
Loading...

В Україні від грипу та ускладень померли 246 осіб - МОЗ

На Донбасі від грипу померло 50 російських військових – українська розвідка

Епідемія грипу: У Житомирі дезінфікують громадський транспорт