sbu.gov.ua

На Одещині СБУ затримала диверсійну групу, якою керували російські спецслужби

  Співробітники СБУ затримали в Одеській області членів диверсійної групи, яка планувала низку гучних терористичних актів та замовних вбивств.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  За завданням кураторів із ГРУ Генштабу Росії члени групи збиралися, зокрема, здійснити вибухи в місцях дислокації правоохоронців, на військових об'єктах, волонтерських та громадських проукраїнських організацій.

  Групу сформував колишній співробітник російської спецслужби, який перебуває на тимчасово окупованій території АР Крим. Першим її завданням була фізична ліквідація лідера одеського Євромайдану.

  Співробітники спецслужби задокументували факти розробки членами групи та погодження з представником російської спецслужби детального плану вбивства активіста на маршруті його руху до місця проживання у передмісті Одеси. Замовне вбивство планувалося здійснити у вересні 2015 року. Безпосередніми виконавцями злочину повинні були виступити члени одного з районних осередків Одеської обласної організації Комуністичної партії України.

  Напередодні скоєння злочину правоохоронці затримали всіх шістьох виконавців. Вони дають свідчення щодо особистої участі та розподілу ролей у реалізації злочинного задуму.

  Відкрито кримінальне. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності інших можливих спільників диверсійно-терористичної групи.

  Нгадаємо, керівника так званого "ізолятора тимчасового утримання" із терористичної організації "ЛНР" затримали на Донеччині

  Попередній матеріал
  ЗСУ до кінця року отримають 8,5 тис. зразків озброєння і військової техніки - Міноборони
  Наступний матеріал
  Гройсман відкрив засідання ВР, у залі зареєстровано 299 нардепів