0352.ua

На очільника "Укравтодору" напали просто у його кабінеті

  Сумнівні підрядники хотіли силою змусити посадовця прийняти роботу без перевірки.

  Про таке написав у своєму Facebook міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. З його слів, сьогодні, 24 грудня, голова компанії-підрядника і двоє його підручних силою вдерлися в кабінет нового голови "Укравтодору" Андрія Батищева і напали на нього.

  "Справа в тому, що нещодавно вони спробували залякати новопризначеного голову Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, оскільки той відмовився приймати у компанії роботу без перевірки, адже і обсяги робіт виглядали завищеними, і до якості їх виконання виникли питання. Тож "сумлінний підрядник" вирішив зайти "згори" – повідомив посадовець. На щастя Андрія Батищева, він був у кабінеті не сам і з допомогою колег зумів відбитися від нападників, які одразу після цього втекли. В Укравтодорі залишилося відео, на якому вони тікають від охорони – написав міністр.

  "Заяву в правоохоронні органи вже написано, закривавлений одяг передано як речовий доказ. Ми чекаємо від слідства швидких і рішучих дій. Нападники, вочевидь, переплутали епоху, в якій ми живемо, бо ані в побуті, ані в бізнесі нормальна людина так себе не поводитиме. Такі речі треба виривати з нашого життя з корінням. Щоб нові й чесні люди знали, що не ризикують життям, коли приходять працювати на державу і захищати її інтереси", – підсумував Пивоварський.

  Нагадаємо, три місяці тому, у вересні, попередній голова Державного агентства автомобільних доріг України Сергій Підгайний написав заяву на звільнення за власним бажанням.

  Попередній матеріал
  Україна вимагає від РФ припинити нехтувати Мінськими домовленостями - МЗС
  Наступний матеріал
  Бойовики не випадково вибрали час для захоплення Комінтернового – Геращенко
  Теги:
  Loading...