інституцька
5.ua

На місці розстрілу Героїв Небесної Сотні вантажівки засипають котлован

  На місці довгобуду на вулиці Інститутській, де більше року тому відбувся трагічний розстріл Героїв Небесної сотні, вантажівки почали засипати старий котлован.

  У соцмережах це одразу спричинило резонанс. Люди не розуміють що саме з'явиться на цьому місці. Одні кажуть меморіал Героям Небесної сотні, інші чули, що в середмісті зведуть платний паркувальний майданчик. 

  Вантажівки, які привозять землю, зупиняють правоохоронці.

  За словами водіїв, сюди звозять землю з будівельного майданчика згідно з усним договором з громадською організацією.

  Члени громадської організації, яка ініціювала закопування котловану, розповідають, що хочуть звести меморіал Небесній сотні, а також привернути увагу до занедбаної ділянки в центрі столиці.

  Увагу міської влади ці активісти справді привернули. Зупиняти вантажівки приїхав керівник департаменту з благоустрою КМДА у супроводі кількох депутатів.

  Громадські активісти розташували біля котловану план будівництва, де зображено каплицю з будиночками для відпочинку відвідувачів. Проект оцінили у 100 млн грн.

  У КМДА наголошують, що на цьому місці справді буде збудований меморіал Героям Небесної сотні, але після громадських слухань і затвердження міською радою. Нині на відкритий конкурс подано більше 140 проектів. Розгляд розпочнеться у травні.

  Активісти кажуть, свій проект також подадуть на розгляд. Але якщо побачать, що ділянка буде у занедбаному стані і надалі, вантажівки сюди приїдуть знову.

  Попередній матеріал
  Коноплянка може перейти у "Фенербахче" - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Суд звільнив заступника Бочковського з-під варти, але може обрати новий запобіжний захід

  У Запоріжжі перейменували центральну площу на Майдан Героїв

  У Львові вшанували Героїв Небесної Сотні

  На Майдані встановили меморіальний камінь Героям Небесної Сотні

  Герої не вмирають, Революція триває: в Черкасах пройшла хода пам'яті Небесної Сотні