facebook / міноборони

На Львівщині завершилися українсько-американські навчання, що тривали більше шести місяців

  Церемонія закриття українсько-американських навчань FearlessGuardian – 2015 відбулася на Яворівському полігоні у Міжнародному центрі миротворчості й безпеки Академії сухопутних військ.

  Участь у ній взяли представники Національної гвардії та міністерства оборони як України, так і Сполучених Штатів, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

  США витратили понад 250 млн доларів  на обладнання та тренування з початку 2014 року, щоб поліпшити обороноздатність України і для захисту її територіальної цілісності. Такі цифри оприлюднила помічниця міністра оборони США Еліса Слоткін.

  Еліса Слоткін, помічниця міністра оборони США, наголосила: "Американські солдати взяли багато від українських воїнів. Саме вони були на передових позиціях боротьби з російською агресією. Я вважаю, що навчання відбулися дуже вдало. За два тижні ми розпочинаємо нові з українськими військовослужбовцями. Плануємо, що вони триватимуть і наступного року".

  Також Слоткін додала: "Я хочу, щоб ви знали, що в міністерстві оборони США турбуються про успіх українських військових. США підтримають Україну в її боротьбі проти російської агресії і продовжуватиме це в майбутньому", - сказала  помічниця міністра оборони США.

  Як повідомляв 5.ua, 6 листопада 2015 року Арсеній Яценюк заявив, що українські держслужбовці пройдуть навчання в Латвії.

  Попередній матеріал
  Депутат Луценко звернувся до Генпрокуратури, аби Лукаш надали охорону
  Наступний матеріал
  Призначено очільника Національної поліції в Київській області
  Теги:
  Loading...