На Львівщині силовики затримали посадовців на хабарі в майже 500 тис. грн

  Співробітники СБУ і МВС затримали під час отримання хабара, сумою в 480 тисяч грн, голову однієї із селищних рад Сколівського району, а також землевпорядника і секретаря.

  Про це інформує сайт Служби безпеки України. Згідно з повідомленням, посадовці вимагали гроші за зміну цільового призначення двох земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво.

  "Вказані посадові особи попередньо одержали від місцевого мешканця три тисячі доларів США за отримання всіх "потрібних" рішень селищної ради. 26 травня ц.р. під час передавання другої частини неправомірної винагороди в розмірі 35 тисяч гривень вони були затримані правоохоронцями", - ідеться на сайті відомства.

  Нині стосовно цієї справи триває розслідування за статтею – обіцянка або одержання неправомірної вигоди. За такий злочин передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. 

  Нагадаємо, сьогодні Співробітники Генеральної прокуратури, Служби безпеки України та Державної фіскальної служби затримали податківця за хабар у 2,2 млн грн.

  Попередній матеріал
  "Правий сектор" намагається обміняти полонених: поки що марно
  Наступний матеріал
  Уже третю перерву оголосили у слуханні справи проти Геннадія Кернеса

  Генпрокуратура, СБУ і ДФС затримали податківця за хабар у 2,2 млн грн

  На Донеччині міліціонер отримав хабар від жінки за закриття проти неї справи про співпрацю з терористами

  На Запоріжжі засудили працівника військкомату, викритого у хабарництві

  В Ужгороді на хабарі у $1 тис. затримали працівника міліції