Яворівський полігон 5.ua

На Львівщині стартували багатонаціональні навчання з інструкторами США, Канади та Литви

На Яворівському полігоні Львівщини стартував курс підготовки українських піхотинців військовими інструкторами США, Канади та Литви.

Урочиста церемонія відкриття багатонаціонального тренування підрозділів розпочалася на території центрального військового містечка. Цикл навчання включає тактичну й вогневу підготовки, протидію вибухонебезпечним пристроям, а також тактичну медицину.

З українського боку в навчаннях братимуть участь п'ять батальйонів механізованих бригад. За словами інструкторів, навчання спрямовані на зміцнення співпраці у сфері міжнародного миру та безпеки. Курс підготовки українських піхотинців та артилеристів триватиме протягом двох років.

"У нас уже є досвід співпраці з Нацгвардією України. Тепер навчання триватимуть разом із військовими Збройних сил України. Це буде взаємно-корисний курс підготовки", - зазначив командувач сухопутних військ США в Європі Фредерік Бен Годжес.

"У навчанні зараз починає приймати участь механізований батальйон, укомплектований військовослужбовцями служби за контрактом. Це пріоритет, що будуть проходити підготовку тільки військовослужбовці-контрактники, які в подальшому будуть проходити службу, а не ті військовослужбовці, які в подальшому звільнюються", - повідомив командувач сухопутних військ Збройних сил України Анатолій Пушняков.

Нагадаємо, на початку листопада на Львівщині завершилися українсько-американські навчання, що тривали більше шести місяців.

Попередній матеріал
Україна відповість на ембарго РФ аналогічними діями – Яценюк
Наступний матеріал
У Київській області невідомі зруйнували меморіальну дошку загиблому бійцю АТО
Теги:
Loading...