sbu.gov.ua

На Львівщині прикордонники викрили канал повітряної контрабанди цигарок

  На Львівщині прикордонники викрили канал переміщення контрабандного тютюну мотопарапланом.

  У результаті проведених оперативних заходів було виявлено канал можливого переміщення контрабандних сигарет по той бік кордону малим літальним апаратом. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

  Шум двигуна МЛА прикордонники почули близько 03:00. Оперативним силам та засобам Держприкордонслужби були визначені термінові додаткові завдання з перевірки даного напрямку, здійснено обмін інформацією з підрозділами повітряних сил ЗСУ та співробітниками МВС. Близько 04:00 від прикордонників Республіки Польща надійшла інформація про виявлення ними шуму двигуна МЛА, який прямує убік України.

  Вже за кілька хвилин прикордонники виявили політ мотопараплану в районі населеного пункту Чернелява. Рух малого літального апарату було відслідковано. Незабаром у районі населеного пункту Вижомля Яворівського району місцеві мешканці повідомили про місце посадки порушників. У результаті затримали двох громадян України на автомобілях Renault та BMW X5 з причепом, в якому знаходився мотопараплан.

  Про затримання було повідомлено співробітників СБУ та МВС. Наразі триває перевірка щодо можливої причетності затриманих до контрабанди цигарок повітрям.

  Нагадаємо, Служба безпеки Укарїни виявила контрабанду цигарок у вагоні пасажирського потяга Київ-Варшава.

  sbu.gov.ua

  sbu.gov.ua

  Попередній матеріал
  Олександр Мирний: За цей рік російські вишколені підрозділи понесли величезні втрати на території України
  Наступний матеріал
  Досудове розслідування стосовно російських ГРУшників завершено - Матіос
  Теги:
  Loading...