images.unian.net

На Луганщині судитимуть так званого "міністра ЛНР"

  Сепаратистові, керівнику одного з підприємств вугільної галузі Луганської області до подій на сході України, загрожує щонайменше 5 років ув'язнення.

  Прокуратура Луганської області  направила до суду обвинувальний акт стосовно одного з так званих "міністрів ЛНР" за ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3 КК України (захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, участь у терористичній організації). Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України. 

  Як повідомили у відомстві, досудовим розслідуванням встановлено, що колишній керівник одного з підприємств вугільної галузі Луганської області у травні 2014 року призначений на так звану посаду "міністра вугільної промисловості Луганської народної республіки", яку обіймав до серпня 2014 року.

  Під час перебування так званого "міністра" на вільній території Луганської області його затримали правоохоронні органи. Для нього обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За інформацією прес-служби ГПУ, чоловіка можуть ув'язнити на строк від 5 до10 років з конфіскацією майна або без такої (ч. 1 ст. 109 КК України ч. 2 ст. 110 КК України) і від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

  Як повідомляв 5.ua, 26 серпня 2015 року у Донецькій міліції назвали імена посадовців ДСНС, які перейшли на бік окупантів.

  Попередній матеріал
  СБУ викрила фінансування сепаратизму однією з великих торговельних мереж
  Наступний матеріал
  Колесніков: Реформувати армію за рік неможливо