strana.in.ua

На комісію з обрання антикорупційних детективів подали в суд

  На конкурсну комісію з обрання детективів Антикорупційного бюро подали до суду.

  Позов до суду подали через непрозорість обрання детективів. Про це під час прес-конференції повідомив юрист, учасник конкурсу на посаду детектива НАБУ Олег Яковенко, пише УНІАН.

  За його словами, перший етап конкурсу на знання законодавства минув добре і 980 кандидатів успішно пройшли тестування на знання законодавства. Утім, Яковенко зазначив: "Коли ми були допущені до участі в другому етапі конкурсу – це тестування загальних навичок, почались проблеми: по-перше, тестування проводила приватна компанія і вся повнота відповідальності лежала на ній. Жодної інформації від цієї компанії отримати неможливо – ані про критерії оцінювання, ані перевірити результати оцінювання не було можливо".

  Конкурсант розповів, що після цього виду тестування до наступних етапів комісія допустила лише 222 кандидата, а вакантних місць було 100. "Тобто дуже звужена була конкуренція, і це було зроблено навмисно і не ґрунтуючись на порядку проведення конкурсу", - додав Яковенко.

  Він заявив, що комісія мала опублікувати рейтинги кандидатів за результатами всіх видів тестування, проте цього не зробила до сьогодні: "Саме це спонукало особисто мене подати позов до суду проти конкурсної комісії, щоб зобов’язати конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад НАБ сформувати рейтинг кандидатів на посади детективів, представити результати тестування на сайті, а також допустити мене до наступних етапів конкурсу детективів НАБУ, а саме: до психологічного тестування та співбесіди".

  Ще один учасник конкурсу на посаду детектива НАБУ Олег Маліченко зазначив: "Тестування загальних навичок є рекомендаційним, тому надавати йому вирішального значення на етапі конкурсу – це мінімум незаконно. Та результат цього тестування мав би враховуватись на співбесіді, проте комісія це не врахувала і цей тест став визначальним, в результаті чого відсіялось 758 кандидатів на незаконних засадах". 

  Нагадаємо, раніше зазначалося, що Антикорупційне бюро зможе розслідувати економічні злочини після 1 грудня. 

  Попередній матеріал
  Ще 11 невідомих захисників України поховали у Дніпропетровську
  Наступний матеріал
  Податкова міліція викрила тіньову схему з імпорту продукції Apple на суму понад 1 млн грн
  Теги:
  Loading...