суд 5.ua

На Київщині суд не побачив злочину забудовника у перешкоджанні журналістам

  Апеляційний суд Київської області визнав невинним ірпінського забудовника, який, на думку журналістів, грубо перешкоджав знімальній групі телеканалу СТБ 27 червня позаминулого року здійснювати зйомку і виконувати свої журналістські обов'язки.

  Судді не бачать у діях забудовника складу злочину, тож рішення судів попередніх інстанцій залишили без змін. До уваги не взяли відеоматеріали, які є у вільному доступі в інтернеті.

  Представниця Київської обласної прокуратури Наталія Стаховська зазначила: "Ми вважаємо, що дане рішення є незаконним. Ми будемо його оскаржувати до Вищого спеціалізованого суду. Ми вважаємо, що дійсно у діях виправданої особи є склад кримінального правопорушення щодо перешкоджання журналістській діяльності".

  Потерпіла журналістка Ірина Драбок теж не втрачає волі до боротьби: "Ми будемо йти, безумовно, до кінця, тому що справа у тому, що є люди, які не розуміють про те, що журналістів не можна бити, не можна відбирати у них техніку, перешкоджати їхній професійній діяльності. Тому ми маємо всі відстоювати свої права".

  Нагадаємо, знімальна група телеканалу СТБ влітку 2013 року фільмувала вирубування лісів в Ірпені на Київщині. Керівник фірми-забудовника Олександр Табалюк тоді перешкоджав журналістам, штовхав оператора та пошкодив техніку.

  "5-му каналу" сам Табалюк коментувати той випадок категорично відмовився.

   

  Попередній матеріал
  Німецькі політики заявляють, що не погоджуються з проведенням мітингів проти ісламізації
  Наступний матеріал
  ГПУ оголосила про підозру Портнову

  Посадовця Вищого спецсуду та його доньку покарають за хабар в $5 тисяч

  ГПУ почала справу проти судді, який зняв арешт з рахунків Арбузова

  Суддю, яка випустила екс-беркутівця Садовника, відсторонили від посади

  Рада прийняла постанову про звільнення 109 суддів