фото te.20minut.ua

На Хмельниччині ліквідували "конвертцентр" з обігом у понад 50 млн грн

  Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015 рік склав понад 50 млн. грн, ймовірні втрати бюджету оцінюють у понад 8 млн грн.

  У Хмельницькій області працівники податкової міліції  припинили діяльність конвертаційного центру. Як інформують у Державній податковій службі, шахраї налагодили таку схему: легальні підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності на рахунки підконтрольних учасникам центру підприємств. Після цього кошти перераховувались на карткові рахунки учасників групи та знімались готівкою за винятком відсотків (5-7%), що слугували винагородою за надання незаконних послуг.

  Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015 рік склав понад 50 млн грн, ймовірні втрати бюджету у ДФС оцінюють у понад 8 млн грн.

  "Податковою міліцією проведено 7 обшуків в офісних приміщеннях, за місцем проживання та в автомобілях учасників центру, в ході яких виявлено та вилучено 30 тис. гривень, 22 печатки підприємств, комп’ютерну техніку, носії інформації і фінансово-бухгалтерську документацію, що свідчать про їх протиправну діяльність. Накладено арешт на розрахункові рахунки підприємства із залишком коштів у сумі 2,7 млн. гривень., а також на 186,2 тонни сої і 43,8 тонни пшениці орієнтовною вартістю 2 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що наразі тривають слідчі дії зі становлення кола осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення.

  Як повідомляв 5.ua, на початку вересня податківці викрили "конвертцентр" з обігом майже 2 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Геращенко: Суд розглядатиме справу про злочини Кернеса проти євромайданівців по суті
  Наступний матеріал
  Росія демонстративно показала, як можна знівелювати право вето в ООН – політтехнолог
  Теги:
  Loading...