sbu.gov.ua

На Харківщині СБУ затримала прикордонників, які переправляли нелегалів в Україну

У Харкові співробітники СБУ спільно з прокуратурою та службою внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби затримали прикордонників, які організували канал нелегального переправлення іноземців через державний кордон України.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Організатор каналу – один із керівників середньої ланки Харківського прикордонного загону. Через свої зв'язки серед іноземців в Україні та Росії він отримував "замовлення" на переправлення до нашої країни нелегалів.

Після прибуття нелегальних мігрантів до міжнародного пункту пропуску "Харків-пасажирський" інші члени групи забезпечували безперешкодне проходження паспортного контролю та перетин державного кордону. Відомості про в'їзд іноземців в Україну прикордонники не вносили до автоматизованих баз даних. У міграційних картках та паспортах мігрантів вони ставили підроблені дата-штампи, які свідчили про легальність їх перебування в нашій країні.

За кожного мігранта прикордонники отримували від $200 до $400. Співробітники спецслужби затримали посадовців під час переправлення в Україну двох іноземців, яким заборонений в'їзд до нашої держави.

Слідчі СБУ відкрили кримінальне провадження, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх фактів незаконного переправлення в Україну нелегальних мігрантів.

Нагадаємо, за чотири місяці українські прикордонники затримали більше тисячі нелегальних мігрантів.

sbu.gov.ua
Попередній матеріал
У Росії новий рекорд - рейтинг Путіна сягнув 90%
Наступний матеріал
Мотузяник: за минулу добу в зоні АТО поранено військовослужбовця
Теги:
Loading...