inter.ua

На "Інтері" вважають, що на них тиснуть за боротьбу з корупцією

  Так на телеканалі відреагували на депутатський запит про приналежність акцій телеканалу і обставини його продажу.

  Заява під назвою "Влада продовжує тиск на телеканал "Інтер"" опублікована на сайті каналу.

  Сьогоднішні заяви і звернення депутатів "Народного фронту" названі "спробою чинити політичний тиск на телеканал". "Як тільки в засобах масової інформації говорять про корупцію в уряді, депутати від "Народного фронту" виступають з гучними заявами, мета яких – залякати ЗМІ", – запевняють на "Інтері".

  У заяві повідомляють: "Телеканал "Інтер" вже не перший місяць піддається тиску з боку політиків, яким нічого відповісти в прямому ефірі на звинувачення в корупції. І тому вони бажають взагалі позбутися такого явища як прямий ефір. Минулої зими секретар РНБО Олександр Турчинов вже намагався використовувати Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, його соратники тоді буквально вимагали закрити "Інтер". Тепер, коли законних підстав для тиску через регулятор так і не знайшлося, вирішили скористатися прокуратурою".

  Також на "Інтері" нагадують, що "правоохоронні органи існують не для того, щоб по команді влади "накидатися" на неугодні ЗМІ", а також запевняють (дослівно): "Ефір не стане підконтрольним кому б то не було".

  Окрім загальних заяв, у зверненні переконують: "Акції телеканалу "Інтер" повністю контролюються і управляються компаніями, що належать українським власникам. В структурі акціонерного капіталу немає ніяких російських грошей. Ще під час однієї з зимових атак політиків з "Народного фронту" на телеканал "Інтер" пакет акцій російського "Першого каналу" був викуплений, щоб прибрати навіть такий формальний привід для тиску на телеканал".

  "Тому свобода слова і гострота дискусій в ефірі на "Інтері" – це те єдине, що "Народний фронт" намагається усунути", – скаржиться телеканал.

  Нагадаємо, сьогодні стало відомо про запит народних депутатів від "Народного фронту" до ГПУ щодо власності і обставин продажу акцій телеканалу "Інтер" його попереднім власником Валерієм Хорошковським, а генпрокурор розповів про заплановані допити усіх причетних до цих подій.

  Попередній матеріал
  У МВС оголосили місячник добровільної здачі зброї
  Наступний матеріал
  Собчак заявила, що на місці Путіна, можливо, також забрала б Крим

  ГПУ допитає усіх причетних до незаконного продажу "Інтера" - Шокін

  Депутати просять ГПУ перевірити причетність Путіна до телеканалу "Інтер"

  Нацрада скасувала попередження "Інтеру"

  Нацрада після перевірки винесла "Інтеру" чергове попередження