ukranews.com

На фабриці "Житомирські ласощі" знайшли коктейлі Молотова та бочки з бензином - поліція

  На кондитерській фабриці "Житомирські ласощі" виявлено приготування до силового розвитку подій.

  Про це повідомив очільник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, відповідаючи сьогодні на заяви представників однієї з конфліктуючих сторін підприємства у заангажованості поліції, повідомляє "Укрінформ"

  "За декларативними звинуваченнями немає жодних об'єктивних підстав, натомість на місцях подій поліцією зафіксовано свідчення підготовки до силового розвитку подій", - наголосив Рудик.

  Зокрема, за словами очільника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, під час огляду приміщень підприємства в адміністративній будівлі виявлено на верхньому поверсі складовану цеглу, а в коридорах - бочки та каністри з бензином. Зафіксовано штучне блокування вікон та дверей будівлі гратами. З місць подій вилучено пляшки з легкозаймистою рідиною, ймовірно, коктейлями Молотова.

  Керівництво ГУНП наголошує, що в межах чинного законодавства  правоохоронці реагуватимуть та жорстко припинятимуть будь-які правопорушення незалежно від того, хто саме є їх учасником. Водночас поліція залишається  поза політикою та осторонь від корпоративних спорів, як це і передбачено законодавством України.

  Нині поліція продовжує моніторити ситуацію довкола підприємства та роз'яснювати учасникам конфлікту неприпустимість протиправних дій та силового розвитку подій. Головне управління Нацполіції акцентує на необхідності правового вирішення цього господарського спору і закликає його ініціаторів не втягувати у протистояння пересічних громадян.

  Окрім того, обидві сторони цивільно-правового конфлікту, за словами Рудика, під час його вирішення неодноразово намагалися перетягнути на свою сторону поліцію. "Коли ці задуми не вдалися, і позицію поліції - захищати безпеку людей у рамках закону і не втручатися у корпоративні спори - похитнути не вдалося, на нас посипалися брудні звинувачення, які не мають під собою жодного об'єктивного підґрунтя", - заявив він.

  Як повідомляв 5.ua, 5 січня 2016 року вночі в Житомирі на території кондитерської фабрики сталися масові сутички зі стріляниною. Поліцією було припинено протиправні дії та затримано 134 учасники конфлікту. Розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) КК України. На місці події вилучено гранату, травматичні та газові пістолети, патрони та гільзи, ножі, металеві та дерев'яні кийки. 

  Попередній матеріал
  З 1 січня Росія розпочала проти України потужну економічну агресію - Порошенко
  Наступний матеріал
  Президент: Пріоритет 2016 року – повернення України на Донбас і створення механізму деокупації Криму
  Теги:
  Loading...