бійці_пам'ять 5.ua

На Донеччині святкують річницю створення 90-го аеромобільного батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади

У Костянтинівці, що на Донеччині, відзначають річницю створення 90-го аеромобільного батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади.

Зранку військовослужбовці відкрили Алею пам'яті загиблих, на якій встановили пам'ятну дошку. На ній викарбували імена 37 армійців, що загинули на Сході країни. Окрім цього, під час урочистостей встановили і освятили каплицю. Вшанувати пам'ять військовослужбовців прийшли їх побратими, родичі і місцеві мешканці, із собою принесли квіти та свічки.

"Ніхто не схибив, не відступив, не зрадив. Цей батальйон продовжує виконувати завдання. Я думаю, що перше покоління, яке формувало цей батальйон, передасть, вже передало свій досвід, навички наступному поколінню", - зазначив командир 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Євген Мойсюк.

"Знаєте, коли кудись колоною заходиш і бачиш людину, яка махає тобі рукою, відчуваєш, що ти щось робиш не дарма. Велика дяка людям", - наголосив командир 90-го аеромобільного батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Олег Кузьміних.

Нагадаємо, 14 вересня десантники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ встановили у Лисичанську найбільший державний прапор. Такий подарунок місту вони вирішили зробити перед демобілізацією.

Попередній матеріал
Завтра парламент розглядатиме антикорупційні законопроекти – Петренко
Наступний матеріал
Президент вшанував пам'ять журналістів, які загинули під час виконання професійних обов'язків
Теги:
Loading...