5 канал

На Донеччині розпочалася українізація шкіл і дитячих садків - Жебрівський

  У Донецькій області розпочалася поступова українізація шкіл і дитячих садків.

  Про це на брифінгу повідомив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. "Ключове завдання – це формування нової української донецької еліти. Це те, з чого ми починаємо, це те, над чим ми працюємо. З цього приводу ми почали працювати із дітьми, із школами. Поступово, не грубо, не через коліно, але українізація шкіл і дитячих садочків проходить. Є міста, наприклад, як Дружківка, де 100% україномовних шкіл", - заявив Жебрівський.

  За його словами, планується обмін педагогами, коли викладачі з Донецька будуть читати лекції в центральних та західних регіонах, а педагоги з інших областей будуть проводити лекції в Донецькій області. "Взаємопроникнення має відбуватися", - наголосив Жебрівський.

  Він також додав: "Запланували, що зараз має прийти новий директор департаменту освіти і науки, яка робила реформи у Львові, вона найближчим часом, якщо Квіт підпише на цьому тижні, то вона буде там очолювати департамент освіти і науки".

  Нагадаємо, як заявляв голова Донецької ОДА Павло Жебрівський в ефірі "5 каналу", після звільнення тимчасово окупованих територій на Донбасі потребуватиметься перехідний етап у два роки.

  Попередній матеріал
  Поблизу Волновахи піхотинці ЗСУ рятують місцевих від голоду
  Наступний матеріал
  Європа втратила контроль над своїми зовнішніми кордонами - Туск
  Теги:
  Loading...