На Дніпропетровщині збираються знести пам'ятник Брежнєву

  У Дніпродзержинську планують демонтувати пам’ятник колишньому генсекретарю ЦК КПРС.

  Про це повідомили в Дніпродзержинській міськраді, пише "Радіо Свобода". Так, у цьому місті вирішили демонтувати понад 20 радянських пам’ятників та пам’ятних знаків відповідно до закону про декомунізацію.

  За інформацією міськради, з 63 пам’ятників та пам’ятних знаків Дніпродзержинська, які перебувають на обліку в Державному реєстрі нерухомих пам’яток України, 23 підлягають знесенню.

  "Знести їх можна буде тільки після того, як Міністерство культури зніме пам’ятники з реєстру. Але рішення про їхній демонтаж можна прийняти вже зараз", – зазначає керівництво міста.

  Крім того, за даними "Радіо Свобода", до низки пам’ятників, які планують демонтувати, увійшли пам’ятник Леніну на площі Леніна, пам’ятник Феліксу Дзержинському на вулиці Дзержинського, пам’ятник землякові, генеральному секретареві ЦК КПРС Леоніду Брежнєву, пам’ятні знаки на честь діяльності підпільного міському КП(б)У, меморіальна дошка на будівлі, де відбувалося перше засідання Кам’янської Ради робітничих депутатів у березні 1917 року.

  Зазначимо, сьогодні, 5 липня, у Слов'янську з нагоди річниці звільнення міста від окупантів відкрили пам'ятний знак на честь бійців АТО.

  Попередній матеріал
  У Китаї зняли шокуюче відео, на якому 10-річного хлопчика защемили двері автобуса
  Наступний матеріал
  На столичному іподромі відбувається щорічний кінний забіг чистокровних порід