mvs.gov.ua

На Дніпропетровщині за революційною технологією НАТО модернізовано два блокпости

  На двох блокпостах Дніпропетровщини було встановлено перший в Україні оборонний комплекс, який передбачає всебічний захист бійців під час несення служби на блокпосту. Він відповідає стандартам НАТО та американської армії.

  У подальшому планується модернізувати й інші блокпости на території України, повідомляє прес-служба ГУМВС України в Дніпропетровській області.

  На території Дніпропетровської області розташовано 18 блокпостів. На початку зимового періоду керівництво ГУМВС спільно з міською радою прийняло рішення вжити заходів для їх технічної модернізації.

  "Встановлений оборонний комплекс дає можливість тримати кругову оборону під час зіткнення з супротивником. На сьогоднішній день така технологія є однією з найпрогресивніших – вона дозволяє за лічені години розвернути комплекс оборонних споруд, не залучаючи будівельну техніку. Все робиться силами самих бійців, адже постановка конструкції не передбачає додаткових знань. Для встановлення такої споруди достатньо залучити 4-х осіб, які протягом 3-4-х годин розвернуть блокпост", - йдеться у повідомленні.

  Комплекс складається з металевої конструкції та корзин, які заповнюються будь-яким будівельним матеріалом – землею, піском, щебенем, глиною, камінням та іншими. Завдяки цьому особовий склад захищений від осколків крупнокаліберних кулеметів, гранатометів та інших видів артилерійського озброєння.

  Завдяки цьому стає можливим виконувати основну задачу, покладену на бійців, що несуть службу на блокпостах. Це недопущення проникнення терористів і незаконних бандформувань, ввезення на територію області зброї, боєприпасів, наркотичних засобів та інших заборонених предметів.

  mvs.gov.ua

  mvs.gov.ua

  Попередній матеріал
  З четвертої ранку бойовики не припиняють обстрілювати позиції сил АТО у Красногорівці та Пісках
  Наступний матеріал
  Бойовики обстрілюють українських бійців з артилерії, мінометів та танків – прес-центр АТО