sbu.gov.ua

На Дніпропетровщині СБУ викрила адміністратора проросійських груп у соцмережах

Зловмисник поширював матеріали, які дискредитують українську державу та армію, популяризував терористичні організації "ДНР/ЛНР", закликав до ухилення від мобілізації та створення на території України так званої "новоросії"

Співробітники Служби безпеки України затримали у Павлограді на Дніпропетровщині працівника популярної радіостанції, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"У 2015 році радійник через Інтернет познайомився з представниками "ДНР" і на їх пропозицію погодився розповсюджувати сепаратистські матеріали та стати адміністратором кількох антиукраїнських груп у соцмережах. Зловмисник поширював матеріали, які дискредитують українську державу та армію, популяризував терористичні організації "ДНР/ЛНР", закликав до ухилення від мобілізації та створення на території України так званої "новоросії", - йдеться в повідомленні.

Крім того, адміністратор інформував своїх кураторів про суспільно-політичні настрої на підприємствах вугільної галузі Дніпропетровщини.

Як зазначають у відомстві, під час проведення обшуку співробітники спецслужби вилучили у спільника терористів комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального Кодексу України. Триває досудове слідство.

Нагадаємо, на Донеччині СБУ затримала кур'єра терористів.

Попередній матеріал
Гройсман пропонує зібрати круглий стіл для формування плану виходу з кризи
Наступний матеріал
Нацбанк скоротив кількість системно важливих банків

На Донеччині затримали бойовика, який став "непотрібним" після поранення

СБУ затримала модератора соцмережі, який закликав до проведення "референдуму" щодо незалежності Харківщини

У Слов’янську затримали бойовика, який був старшим на блокпості під час окупації міста

СБУ затримала бойовика "ДНР", який займався мародерством

На Донеччині СБУ затримала бойовика так званої "ДНР"

5 канал - трансляція наживо