sbu.gov.ua

На Дніпропетровщині СБУ викрила адміністратора проросійських груп у соцмережах

Зловмисник поширював матеріали, які дискредитують українську державу та армію, популяризував терористичні організації "ДНР/ЛНР", закликав до ухилення від мобілізації та створення на території України так званої "новоросії"

Співробітники Служби безпеки України затримали у Павлограді на Дніпропетровщині працівника популярної радіостанції, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"У 2015 році радійник через Інтернет познайомився з представниками "ДНР" і на їх пропозицію погодився розповсюджувати сепаратистські матеріали та стати адміністратором кількох антиукраїнських груп у соцмережах. Зловмисник поширював матеріали, які дискредитують українську державу та армію, популяризував терористичні організації "ДНР/ЛНР", закликав до ухилення від мобілізації та створення на території України так званої "новоросії", - йдеться в повідомленні.

Крім того, адміністратор інформував своїх кураторів про суспільно-політичні настрої на підприємствах вугільної галузі Дніпропетровщини.

Як зазначають у відомстві, під час проведення обшуку співробітники спецслужби вилучили у спільника терористів комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального Кодексу України. Триває досудове слідство.

sbu.gov.ua

Нагадаємо, на Донеччині СБУ затримала кур'єра терористів.

Попередній матеріал
Гройсман пропонує зібрати круглий стіл для формування плану виходу з кризи
Наступний матеріал
Нацбанк скоротив кількість системно важливих банків
Loading...

На Донеччині затримали бойовика, який став "непотрібним" після поранення

СБУ затримала модератора соцмережі, який закликав до проведення "референдуму" щодо незалежності Харківщини

У Слов’янську затримали бойовика, який був старшим на блокпості під час окупації міста

СБУ затримала бойовика "ДНР", який займався мародерством

На Донеччині СБУ затримала бойовика так званої "ДНР"

5 канал - трансляція наживо