Луганськ 5.ua

На Черкащині СБУ блокувала діяльність конвертаційного центру з обігом у 60 млн грн

  Співробітники СБУ спільно з прокуратурою припинили на Черкащині діяльність конвертаційного центру, який вивів у "тінь" понад 60 млн грн.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Організатори центру протягом двох років надавали "послуги" з відмивання грошей, ухилення від сплати податків та обготівковування коштів. Для прикриття протиправної діяльності конвертцентр займався нібито купівлею-продажем будівельних матеріалів та виробів з деревини.

  Насправді через укладання фіктивних угод на постачання товарно-матеріальних цінностей він "обслуговував" понад двадцять комерційних структур реального сектора економіки. За свої послуги зловмисники брали 5-10% від виведеної у "тінь" суми.

  Співробітники спецслужби затримали організаторів під час передачі "клієнтам" чергової партії готівки у сумі понад 300 тис. грн. Під час санкціонованих обшуків у офісному приміщенні було вилучено понад 20 печаток, "чорну" бухгалтерію, чекові книжки, що свідчать про факти переведення коштів у готівку. Правоохоронці також вилучили фіктивну господарсько-фінансову документацію та статути підприємств, які підтверджують зв'язок фіктивних фірм з реально діючими суб'єктами підприємницької діяльності.

  Відкрито кримінальне провадження - зловживання владою та службовим становищем. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

  Нагадаємо, 20 жовтня 2015 року на Київщині силовики припинили діяльність конвертцентру, який щомісяця виводив у тінь 35 млн грн. 

  Попередній матеріал
  В Італії запатентували чохол для багажу, що захищає від вибуху бомби
  Наступний матеріал
  Порошенко: Жодного реваншу старої влади не відбулося
  Теги:
  Loading...