стрільба 5.ua

На Черкащині прикордонники змагалися зі стрільби

  Звання влучного стрільця-прикордонника виборювали в Оршанці на Черкащині.

  Там у навчальному центрі держприкордонслужби відбулася всеукраїнська першість військово-спортивних змагань зі стрільби з табельної зброї. Їх присвятили пам'яті генерала-майора Ігоря Момота, який загинув торік у зоні АТО.

  Стріляли переважно з автомата Калашникова, влучити у мішень мали зі ста метрів. Усього змагалися 24 команди - сто двадцять загонів, які охороняють українські рубежі. Першість серед регіональних управлінь виборола Національна академії державної прикордонної служби, яка розташована у Хмельницькому, а серед загонів рівних не було мукачівським прикордонникам.

  "Головне, думати не про результат, а про мішень. Про роботу, про те, як ти працюєш на рубежі", - поділився секретом влучної стрільби Роман Молодика, прикордонник Сумського загону.

  "Ці змагання - відбіркові до Міжвідомчих. Мі відбираємо збірну команду, найсильніших стрільців, які представлятимуть нашу службу в боротьбі між сіловіми структурами", - анонсував змагання вищого рівня головний суддя змагань, заслужений майстер спорту Геннадій Авраменко.

  Попередній матеріал
  Питання відставки Наливайченка може розколоти парламент і коаліцію – Стецьків
  Наступний матеріал
  У Харкові медсестра, яка побила пораненого євромайданівця, продовжує оскаржувати у судах свій вирок
  Теги:
  Loading...