eco.com.ua

На ЧАЕС знайшли шпигунську авторучку - Нацгвардія

  На Чорнобильській атомній електростанції була знайдена шпигунська авторучка із вбудованою прихованою камерою і мікрофоном.

  Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Національної гвардії. "Гвардійці, які забезпечують надійну охорону об'єкта "Укриття", на одному з контрольно-пропускних пунктів на підлозі біля турнікетів пропуску персоналу за кілька метрів від місця несення служби вартових виявили електронний прилад у вигляді кулькової ручки. Ручка була обладнана прихованою відеокамерою, отвором під мікрофону, мікросхемою і виходом для карти пам'яті ", - говориться в повідомленні.

  Нагадаємо, у червні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до парламенту з проханням ухвалити закон про виділення 135 мільйонів гривень для дофінансування Чорнобильської атомної електростанції. Яценюк заявив, що пропонує міжнародним інвесторам вкладати гроші в чорнобильські проекти. А щоб ефективно і без корупційних схем управляти інвестиційними коштами, прем'єр пропонує ліквідувати державне агентство з управління зоною відчуження. Натомість створити державний концерн по роботі з ядерними матеріалами.

  Як повідомлялося раніше, інвестори проявили інтерес до зведення в зоні ЧАЕС об'єкта генерації сонячної енергії. "Ми можемо тут генерувати електричну енергію від сонячної. Ми можемо тут робити дуже багато інвестиційних проектів. І саме для цього, щоб подолати цю корупцію радянського стилю, система управління зоною відчуження буде повністю концептуально змінена", - наголосив Яценюк.

  Попередній матеріал
  Вибухи та пожежа на складі хімікатів у Китаї: кількість жертв перевищила 100 осіб
  Наступний матеріал
  Guardian: Apple розробляє безпілотний автомобіль
  Loading...