Фото ДПСУ

На Буковині контрабандисти намагалися підводою вивезти цигарки в Румунію

  Прикордонники виявили гужову підводу, якою порушники намагалися вивезти 18 пакунків тютюнових виробів до Румунії.

  Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

  Правоохоронці виявили підводу під час огляду прилеглої до кордону території. Загалом працівники Чернівецького та Мукачівського загонів ДПСУ виявили на кордоні понад 10 тис. пачок сигарет.

  "В ході пошуку власників гужового транспорту групою реагування згодом були виявлені ще десять пакунків сигарет, що лежали на землі за 100 метрів від знахідки. В подальшому тютюнові вироби марки "Марбле", "Фест" та "NZ" без акцизної марки у загальній кількості майже 9 тисяч пачок будуть передані представникам ДФС України в Чернівецькій області", - ідеться в повідомленні відомства.

  Крім того, на ділянці "Ділове" Мукачівського загону прикордонники виявили схованку з трьома пакунками контрабандних цигарок. "В них знаходилися тютюнові вироби марок "JIN LING" та "Ritm classik" у кількості 1,5 тисяч пачок сигарет", - повідомляють працівники служби.

  Там же було знайдено ще шість пакунків з тютюновими виробами: "Тютюнові вироби у кількості 2890 пачок "JING LING" з акцизною маркою "FOR DUTY FREE ONLY" доставлено на відділ прикордонної служби "Ділове"".

  Як повідомляв 5.ua, на Одещині затримали партію контрабандних цигарок на 225 тис. грн.

  Попередній матеріал
  Українські прикордонники затримали чотирьох біженців із Сирії
  Наступний матеріал
  До Одеси після трьох місяців арешту у Гвінеї повернулися українські моряки
  Теги:
  Loading...