5 канал

На "5 каналі" стартувала нова ранкова передача "Інформаційний ранок"

Сьогодні, 25 серпня, о 7:00 на "5 каналі" стартував "Інформаційний ранок" - нова ранкова передача, яка стане запорукою вдалого інформаційного дня кожного українця.

Ведучі - Ольга Сніцарчук, Сергій Барбу, Роман Чайка, Інна Неродик, Роман Сухан, Олександр Аргат.

У новому телевізійному сезоні "5 канал" переформатовує ранковий ефір та збільшує обсяг прямого мовлення.

Відтепер з 7-ї ранку в аналітично-дискусійних студіях у режимі ротації ведучі "Інформаційного ранку" наживо разом із фахівцями, обговорюючи головні теми, шукатимуть відповіді на нагальні питання, аналізуватимуть події, які сколихнули Україну, та прогнозуватимуть їхні наслідки, отримавши ексклюзивні коментарі від експертів та безпосередніх учасників подій.

Ранковий ефір 5-го буде насичений не лише підготовленими журналістами  тематичними сюжетами, але й ексклюзивними інтерв'ю з відомими українцями, моральними авторитетами суспільства, чия думка завжди цікава та на часі.

"Ми збільшуємо кількість включень та трансляцій з регіонів України, аби глядачі мали змогу спостерігати за подіями на Заході, Сході, Півночі, Півдні та Центрі країни. Ранковий марафон допоможе людям стати безпосередніми учасниками подій та бути в курсі того, що може відбутися найближчим часом. Глядачі матимуть змогу не лише почути прогнози експертів, але й зробити власні висновки", - заявив редактор Євген Самохвалов.

Дивіться щобудня з 7:00 "Інформаційний ранок" на "5 каналі" та гарантуйте собі вдалий інформаційний день.

Попередній матеріал
СБУ ліквідувала великий конвертцентр на Харківщині
Наступний матеріал
На Рівненщині у День Незалежності в лісі знайшли новонародженого - МВС
Теги:
Loading...