5 канал

На "5 каналі" стартує новий проект "Фінансовий тиждень"

  У суботу, 7 лютого, о 18:30 "5 канал" презентує новий проект "Фінансовий тиждень", який аналізуватиме найважливіші економічні та фінансові події в Україні та світі. Ведуча проекту - Тамара Мішина.

  Світ бізнесу швидкий, і вчасно подані новини з Чиказької біржі або Саудівської Аравії можуть визначати життя людей навіть на відстані у сотні тисяч кілометрів. Відтепер щосуботи "Фінансовий тиждень" на "5 каналі" підбиватиме підсумки останніх найважливіших фінансово-економічних подій та аналізуватиме результати торгів на валютних, товарних, фондових майданчиках світу та їхній подальший вплив на життя України в цілому.

  Фінанси, інвестиції, прибутки. Найбільш надійні банки, інвестиційні та страхові компанії, які не ухиляються від виконання своїх зобов’язань. Рейтинги надійності та дохідності депозитів, банківських продуктів, інвестиційних проектів. Все це та багато іншого не омине увагу редакції "Фінансового тижня". Фахові поради, рекомендації, застереження, а також аналіз і прогнози від кращих вітчизняних та іноземних експертів стануть також важливою складовою тижневика.

  У першому випуску програми ведуча Тамара Мішина закцентує увагу глядачів на можливих наслідках скасування Національним банком індикативного курсу та  підвищення облікової ставки, а також проаналізує перспективи ринку нафти та потенціал зміцнення американської валюти у світі та Україні.

  Гостем у студії буде директор групи корпоративних фінансів та M&A компанії EY Владислав Остапенко, який надасть свою експертну оцінку найближчим перспективам залучення іноземних інвесторів.

  "Головне завдання "Фінансового тижня" - дати глядачам більш цілісну картину сьогоднішніх ключових подій фінансового світу. Подій, які у комплексі будуть формувати майбутнє світової економіки загалом і визначати місце України в ній, зокрема", - зазначив керівник проекту Володимир Веселовський.   

  Дивіться щосуботи з 7 лютого о 18:30 на "5 каналі" проект "Фінансовий тиждень" та будьте у курсі фінансово-економічних подій в Україні та за кордоном.

  Попередній матеріал
  Найбільший натиск бойовиків спостерігається на Дебальцевському напрямку - АТО
  Наступний матеріал
  СБУ затримала двох коригувальників вогню, що наводили обстріли на Щастя
  Теги: