МЗС перевіряє інформацію щодо арешту в Росії українця, якому закидають промислове шпигунство

  Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію щодо арешту в Росії громадянина України, якому закидають промислове шпигунство.

  Речник МЗС Євген Перебийніс повідомив "5 каналу", що у разі підтвердження факту затримання дипломати нададуть українцеві усю необхідну консульську допомогу.

  Заява про арешт громадянина України на прізвище Скирта з’явилася у російських інформагенціях. Зокрема, повідомляли, що його затримали ще в лютому.

  Начебто співробітнику Полтавського турбомеханічного заводу, який входить у концерн "УкрРосМетал" закидають збір документації машинобудівних підприємств Свердловської області. Тоді ж його арештували на 2 місяці співробітники обласного управління російської ФСБ. У відомстві наголосили, що, українець нібито сам зізнався у протиправній діяльності. 

  У свою чергу, заарештований в Росії за підозрою в промисловому шпигунстві українець не є співробітником Полтавського турбомеханічного заводу, заявляють на підприємстві, повідомляє "Інтерфакс". Водночас на підприємстві повідомили, що до них уже з цього питання зверталися представники російських ЗМІ.

  Попередній матеріал
  Призначено т.в.о. голови фіскальної служби України
  Наступний матеріал
  Два пороми на Керченській переправі припинили курсування

  СБУ прозвітувала про викриття дев'ятьох російських шпигунів

  Чеські спецслужби виявили трьох російських шпигунів

  СБУ затримала шпигуна-працівника суду – він хотів стати головою "автоінспекції ЛНР"

  Росія посилила шпигунську діяльність в Європі – німецька контррозвідка