туристи Єгипет 5.ua

МЗС оприлюднило рекомендації українцям у зв’язку із ситуацією в Єгипті

  Рекомендації зовнішньополітичного відомства з’явились і зв’язку з появою нових фактів щодо катастрофи російського літака на Синаї.

  У контексті оприлюднення нових даних про хід розслідування причин катастрофи літака А-321 російської авіакомпанії "Когалимавіа", в результаті якої загинули також четверо громадян України, МЗС опублікувало нові рекомендації громадянам. Дипломати закликають утримуватися від туристичних поїздок до міста Шарм-ель-Шейх та інших курортів, розташованих на півдні Синайського півострова. Тим же, хто все-таки відвідає Єгипет, радять зважати на безпекову ситуацію та враховувати такі рекомендації:

  - категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова;

  - категорично не рекомендується здійснювати поїздки у пустельні райони на захід від долини ріки Ніл;

  - виявляти підвищену пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць в долині Нілу та на узбережжі Червоного моря (курорти міст Хургади, Ель-Гуни, Сафаги, Затоки Макаді та Затоки Сома).

  Під час перебування на території Єгипту МЗС наполегливо радить "виявляти підвищену увагу та обережність, не залишати без нагальної потреби місця організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки. У випадку необхідності виїзду за межі місця організованого відпочинку, громадянам слід повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представника туроператора. У разі різкого загострення ситуації, необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку у місці проживання".

  Українцям також порадили зберігати в доступних місцях документи, кошти і речі, що знадобляться у випадку термінового залишення місця проживання, і дотримуватися правил безпеки при поводженні з власним багажем. Йдеться про те, щоб самостійно упаковувати свої речі; не приймати до перевезення предмети від сторонніх осіб; запаковувати багаж у захисну плівку для запобігання несанкціонованому доступу до нього; маркувати багаж для його легкого упізнання; не залишати речі без нагляду.

  У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію громадянам необхідно якомога швидше повідомити про це на "гарячу лінію" Посольства України в Єгипті (+201000039648) або МЗС України (+38 044 238 16 57).

  Нагадаємо, тижнем раніше інспекція Державіаслужби не виявила серйозних ризиків для громадян України, які відпочивають в Шарм-ель-Шейху.

  Попередній матеріал
  Водоканал може залишити Київ без води
  Наступний матеріал
  У "Борисполі" затримали росіянина, який міг воювати на боці бойовиків у Сирії
  Теги:
  Loading...