5.ua

Ми продовжимо роботу з розширення географії визнання Голодомору геноцидом – Порошенко

  Уряд, Президент і дипломатичний корпус працюватимуть над тим, щоб більше країн офіційно визнали Голодомор в Україні геноцидом.

  Про це Президент України Петро Порошенко повідомив сьогодні, 28 листопада, під час виступу біля Меморіалу жертв Голодомору.

  "Багато країн та низка міжнародних організацій офіційно визнали Голодомор геноцидом. Міністерство закордонних справ України, уряд і я, як Президент, будемо продовжувати роботу з розширення географії визнання", - наголосив він.

  Також глава держави заявив, що Росія не лише не визнала Голодомор злочином проти нації, але й чинить відповідний тиск на інші держави. 

  Петро Порошенко переконаний, що 1932-1933 роки - були роками "масового і ретельно спланованого вбивства українців голодом". 

  Нагадаємо, що науковці Інституту демографії спільно з американськими колегами дослідили: у 30-х роках минулого століття від голоду в Україні померло чотири мільйони людей, більше мільйона з них - діти віком до десяти років. Найбільше знищених голодом було мешканців Київської та Харківської областей. 

  Попередній матеріал
  У Львові попрощалися з військовослужбовцем 24-ї механізованої бригади Юрієм Нагорним
  Наступний матеріал
  Росія не пропустила з України понад 30 вантажівок із турецькими товарами
  Теги:
  Loading...