Фото ipress.ua

МВС мало б краще інформувати громадськість про хід розслідування злочинів на Майдані - експерт

Міністерству внутрішніх справ слід було активніше інформувати громадськість про хід розслідування злочинів, скоєних під час масових протестів на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках.

Таку думку в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" висловив голова правління центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

"Зважаючи на ту ситуацію, яка склалася, і зважаючи на особливий резонанс цієї справи (про злочини на Майдані - Ред.), Міністерству внутрішніх справ потрібно було проводити більш активну інформаційну політику і про це більше говорити, можливо не звинувачуючи, а хоча б розказуючи про те, як відбувалось розслідування", - сказав він.

На думку Тарана, МВС мало краще інформувати про хід розслідування злочинів на Майдані не лише українську громадськість, а й міжнародну.

"Через відсутність цієї комунікації виникає дуже багато питань. Не тільки в української громадськості, але і міжнародної починаються сумніви", - додав він.

Нагадаємо, у вівторок, 31 березня, Міжнародна дорадча група з розслідування злочинів під час протестів на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 рр. заявила, що МВС перешкоджало розслідуванню цих справ.

Попередній матеріал
Волонтер оприлюднив відео аеророзвідки в районі Щастя
Наступний матеріал
Кабмін хоче врегулювати правовий статус бійців УПА

У МВС кажуть, що не перешкоджали розслідуванню злочинів на Майдані

МВС перешкоджало розслідуванню вбивств на Майдані - МДГ Ради Європи

Злочини під час Євромайдану Україна розслідує неефективно і без значного прогресу - Рада Європи

Нардеп оприлюднив розсекречені документи СБУ щодо Майдану