Facebook / Віктор Муженко

Муженко поспілкувався із солдатами-протестувальниками 53-ї бригади

Зараз у з’єднанні працює робоча група, за підсумками якої будуть прийняті організаційні та кадрові рішення

Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко відвідав місце дислокації 53-ї окремої моторизованої бригади, солдати якої нещодавно провели акцію протесту проти жахливих умов життя і забезпечення, та навіть звернулись до прокуратури. Свої враження генерал виклав у своєму Facebook.

Він написав: "Чимало болючих питань було озвучено під час моєї зустрічі з особовим складом 53 омбр. Розмова була складна, неупереджена та принципова. Зараз тут працює робоча група по вивченню реального стану справ у бригаді, по закінченню роботи якої будуть прийняті організаційні та кадрові рішення. Не все можна вирішити відразу, деякі питання потребують часу для їх вирішення".

Віктор Муженко пояснив: "Переконався в тому, що головною причиною у виникненні такої непростої ситуації стала відсутність системної комунікації між командуванням бригади та особовим складом. Військовослужбовець – це перш за все людина і кожен командир повинен про це завжди пам’ятати".

Наразі у місці дислокації бригади продовжуються роботи по облаштуванню польового табору. "Ситуацію тримаю під особистим контролем", – запевнив начальник Генштабу.

/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, про те, що Віктор Муженко побуває на полігоні "Широкий лан", де перебуває 53-я окрема механізована бригада, в ефірі "5 каналу" повідомив прес-офіцер Генштабу ЗСУ Антон Миронович.

Попередній матеріал
Росія не виконала жодного пункту Мінських домовленостей - МЗС України
Наступний матеріал
У РФ зараз говорять лише про війну, аби приховати провал державної політики - російський історик
Loading...

Військових 53-ї бригади, які пішли до Миколаєва, не звинувачують у порушенні статуту ЗСУ - прес-офіцер Генштабу

На Миколаївщині протестують бійці 53-ї механізованої бригади

На Львівщині поховали бійця 53-ї механізованої бригади Олега Галатюка

Унаслідок обстрілів на Луганщині поранено військовослужбовця 53 бригади ЗСУ