gazeta.lviv.ua

МОЗ планує відшкодовувати гроші за життєво необхідні ліки

  У Міністерстві охорони здоров'я планують частково або повністю повертати гроші за життєво необхідні ліки.

  Про це в ефірі телеканалу "Інтер" розповіла перший заступник міністра охорони здоров'я Олександра Павленко, повідомляє "РБК-Україна".

  Так, Міністерство охорони здоров'я планує запровадити практику часткового або повного повернення грошей, витрачених хворими на життєво необхідні ліки, зокрема, на інсулін.

  "Реімбурсация – це фактично відшкодування витрачених засобів, які людина витратила на покупку лікарського засобу. І ми б хотіли би, щоб ми змогли успішно реалізувати цей механізм в Україні. Зараз ми запускаємо його як пілотний проект за інсулін, для інсулінозалежних людей, як товар дуже важливої значущості", - сказала Павленко.

  Крім інсуліну, за словами заступника міністра охорони здоров'я, до кінця року в список додадуть більш широкий перелік ліків, які вживаються щодня.

  "Ми переведемо до кінця року цей інструмент глобально на більш широкий спектр ліків. Є група товарів, група лікарських засобів, які відшкодовуються на 100%. Ну, якщо ми говоримо про такі товари, як інсулін. Тому що це досить серйозне лікарський засіб, яке поглинається людиною і застосовується дуже активно, постійно, щодня і несе великі витрати", - підкреслила заступник міністра.

  Нагадаємо, нещодавно  міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі заявив, що Україна вже цього року розпочне закупівлю медикаментів препаратів із залученням міжнародних організацій, але їм потрібен щонайменше рік, щоб підготуватись.

  Попередній матеріал
  Конкурс на посади в Антикорупційному бюро буде транслюватись онлайн - Ситник
  Наступний матеріал
  У неділю активність терористів зменшилася – штаб АТО
  Теги:
  Loading...

  МОЗ пропонує ліквідувати Держсанепідслужби

  Глава МОЗ України звільнив керівників усіх департаментів відомства

  До проведення тендерів із закупівлі медикаментів залучатимуть міжнародних експертів - МОЗ

  На охорону здоров'я цього року виділено 59 млрд грн – заступник голови МОЗ