Грип
Грип zakarpattya.net.ua

МОЗ: кількість загиблих від грипу та ГРВІ сягнула 286 осіб

  Серед загиблих, зокрема, четверо дітей до 17 років

  За оперативними даними Міністерства охорони здоров'я, в Україні з початку епідемічного сезону (28.09.2015) загинули 286 осіб.

  "…Із них 4 дітей віком до 17 років (у Вінницькій, Дніпропетровській та Полтавській областях) та 2 вагітних (у Запорізькій та Кіровоградській областях). Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області – 40 випадків, місті Києві – 32, в областях Черкаській – 20, Донецькій – 19, Харківській – 17", - мовиться в повідомленні МОЗ.

  Загалом за цей період зареєстрували 3,7 млн хворих на грип та ГРВІ. Цей показник на 46,1% більше рівня аналогічного періоду минулого епідемічного сезону.

  "Із загальної кількості захворілих 61% становлять діти віком до 17 років. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ відзначається серед населення Київської області та міста Києва, де перехворіло відповідно 15,9% та 13,4% населення. Найменша захворюваність реєструється в Закарпатській (6,2%) та Харківській областях (3,9%)", - звітували у відомстві.

  Загалом з початку епідемічного сезону по Україні госпіталізували з попередніми діагнозами "грип" та "гостра респіраторна вірусна інфекція" 159 тис. осіб (4,3% від захворілих), з них до 65,1% становлять діти віком до 17 років.

  Станом на 14 лютого в окремих регіонах введено обмежувальні протиепідемічні заходи або припинено навчання майже у 1 622 дитячих навчальних, загальноосвітніх та позашкільних закладах.

  Нагадаємо, 12 лютого МОЗ повідомляло про 273 летальні випадки від грипу та ГРВІ.

  Попередній матеріал
  Команда фільму "Легенда Г’ю Ґласса" отримала 5 найголовніших нагород премії BAFTA
  Наступний матеріал
  В Австралії вилучили партію рідкого наркотику на $1 млн
  Теги:
  Loading...

  На Київщині триває епідемія грипу

  Одеські школярі розпочали навчання після майже місячного карантину

  СЕС: карантинних заходів через захворюваність грипом вжито в 16 областях