YouTube / 5 канал

Мовлення Луганської ТРК охопило всю визволену територію області - Шаповалов

На сьогодні передачі Луганська обласна ТРК транслюються на усій території Луганської області, підконтрольній Україні.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив директор Луганської обласної ТРК Андрій Шаповалов. "Сьогодні нас бачить уся підконтрольна Україні територія Луганської області. Проблеми є у прифронтових зонах – це місто Щастя, місто Попасна, це частина селищ Станично-Луганського району", - сказав він.

За словами Шаповалова, триває робота над встановленням додаткових передавачів для забезпечення мовлення у Луганську та Алчевську. "Ми встановлюємо в Старобільську 5-кіловатний передавач, який дозволить покривати Станично-Луганський район, частину Щастя, Новоайдарський район і місто Новоайдар. І зараз у роботі питання встановлення додаткових передавачів в Широкому задля того, щоб зайти навіть у Луганськ, а можливо і в Алчевськ нашому сигналу", - розповів директор Луганської обласної ТРК.

Він також уточнив, що планується ущільнення покриття південної частини Луганської області, але, ймовірніше, це плани наступного року.

Нагадаємо, за словами заступника міністра інформаційної політики Тетяни Попової, на сьогодні на окупованих територіях Донеччини мовлять три українські телеканали.

Попередній матеріал
Іванов: прибрати добровольців з лінії фронту - це велика помилка
Наступний матеріал
У Сєдовому п’яні терористи обстрілюють рибалок з гранатометів – "Оборона Маріуполя"
Теги:
Loading...