Фото politikus.ru

Московські "тролі" закликають українців на протест під Радою - Найєм

  Невідомі провокатори з Росії активно закликають українців виходити на акцію протесту "Марш білих хусток" під Верховною Радою України.

  Російські "тролі" використовують для цього соціальні мережі і месенджери, серед яких популярний клієнт для смартфонів Viber, передає Inforesist. "Тут росіяни і прокололися, оскільки Viber в якості ідентифікатора використовує номер телефону", – йдеться у повідомленні.

  Про таке повідомляє і народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook: "Друзі, не варто так палитися. Вже другий день на Viber приходять повідомлення та анонси "Маршу білих хусток", який організовує рух White drive. На своєму сайті лідери руху всіляко заперечують свою причетність до спецслужб іншої держави, а всі заяви прес-служби закінчуються словами "З повагою до істини"".

  Він пояснив: "Я, як відомо, всіляко підтримую будь-які акції протесту і захисту громадянами своїх прав. Це благородно і гідно поваги. Але є один нюанс – відправником всіх повідомлень про "Марші білих хусток" чомусь є користувач з російськими номерами +7965115054. Згідно Google, код 965 використовується в Москві і Московській області".

  Фото Мустафи Найєма

  Попередній матеріал
  У день захисту дітей Порошенко запросив до АП школярів
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики: в Україні офіційно налічується понад 165 тис. дітей-переселенців

  Українська влада не має реагувати на "тролів" та істерики в соцмережах – Гримчак

  У Британії інтернет-тролів пропонують саджати до в‘язниці на два роки

  В Росії "кремлебот" подав до суду на працедавця

  Сьогодні російські провокатори використовують проукраїнські гасла - Пашинський