bukpravda.cv.ua

Москаль: основний постачальник цигарок для контрабанди - Львівська тютюнова фабрика

  На закарпатських перевалах встановлені блокпости правоохоронців.

  Для посилення боротьби з контрабандою через зелений кордон уздовж Закарпаття на всіх чотирьох перевалах, які ведуть в область, виставлені пости з працівників митниці, прикордонної служби, МВС, СБУ та фіскальної служби. Про це повідомив керівник Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

  "Пости не допускатимуть завезення на Закарпаття великооптових партій сигарет (у тому числі без акцизних марок) та контрафактних спиртних напоїв, а із Закарпаття - вивезення лісу-кругляку. Паралельно проводяться обшуки на нелегальних оптових складах, де скуповувалися партії сигарет для подальшої контрабанди. Результати обшуків узагальнюються й будуть повідомлені додатково, однак уже можна сказати, що основним поставником сигарет, які потім нелегально переправлялися за кордон, була Львівська тютюнова фабрика", - зазначив Москаль.

  Очільник Закарпатської облдержадміністрації зазначив, що частина з вилучених сигарет - білоруські, і "це вказує на той факт, що в Чернігівській області на кордоні з Білоруссю є "вікна" для контрабандистів".

  Нагадаємо, 18 липня, правоохоронці затримали в селі Макарьово Закарпатської області рекордну партію контрабандних сигарет вартістю 1,5 млн євро.

  Попередній матеріал
  Яценюк розповів про проект надання безоплатної правової допомоги бійцям АТО
  Наступний матеріал
  Ціни на нафту продовжують падати
  Теги:
  Loading...