aidar.org.ua/

Москаль надав ГПУ перелік злочинів, скоєних псевдо-"айдарівцями" під керівництвом Мельничука

  Керівник Луганщини Геннадій Москаль направив Генпрокурору Віктору Шокіну та міністру МВС Арсену Авакову перелік злочинів, скоєних так званими добровольцями "Айдару" в зоні проведення антитерористичної операції.

  Частина з цих "добровольців" не була офіційно оформлена в батальйоні, при тому, що в період керівництва батальйоном Мельничука їм надали зброю.

  "З трибуни Верховної Ради було заявлено, що Генпрокуратура розслідує злочини Мельничука тільки в Києві, Київській та Житомирській області. У той же час є купа фактів викрадень, здирництва, катувань, грабежів, незаконного застосування зброї і т.д. у зоні проведення АТО", - цитує Москаля прес-служба.

  У повідомленні йдеться, що як правило, ці злочини скоєні так званими добровольцями, котрі отримали від Мельничука незареєстровану зброю, носили нашивки "Айдару", але по документах у батальйоні не значилися.

  "Я ще раз наголошую, що частина "Айдару" дійсно зі зброєю в руках захищає територіальну цілісність України на передовій, тоді як інша частина вирішила банально заробити на війні. У переліку тільки 25 % злочинів, серед яких найважчі та найрезонансніші – викрадення держслужбовців із вимогою викупу, опір працівникам правоохоронних органів пограбування підприємців тощо. До мене щодня звертаються потерпілі та їхні рідні з питанням, чи будуть колись винні покарані", - йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  Українські військові збили БПЛА бойовиків
  Наступний матеріал
  Напередодні візиту Путіна українці Риму провели акцію проти російської агресії
  Теги:
  Loading...