infokava.com

Москаль: До міліції масово звертаються потерпілі від закарпатського "Правого сектора"

  До міліції масово звертаються потерпілі від закарпатського "Правого сектора", які раніше не вірили, що злочинців притягнуть до відповідальності.

  Про це повідомив на своєму сайті очільник області Геннадій Москаль.

  Дії представників закарпатського "Правого сектора", які влаштували стрілянину в Мукачевому, кваліфікуються як бандитизм. Підозрюваними є 13 осіб віком від 18 до 39 років, 12 з яких закарпатці, а один - мешканець Слов'янська Донецької області. Більшість із них досі ховаються в лісах Закарпаття.

  "Брутальна стрілянина у Мукачевому, яка стала викликом правоохоронній системі й усьому суспільству - це лише вершина айсберга в діяльності злочинців, До того вони з метою наживи викрадали й катували людей, вимагали гроші в підприємців, забирали майно, використовуючи при цьому незаконну вогнепальну зброю, включно з автоматами, кулеметами та гранатометами. Фактично це був рекет, банальне заробляння грошей, і найгірше те, що все робилося під прикриттям патріотичних гасел", - повідомив Москаль.

  "Злочинці називали себе захисниками України, хоча прийшли зі зброєю "заробляти" гроші за 1,5 тис. км від передової, де ніколи не велися бойові дії. У міліції вже є купа заяв від потерпілих, які до цього боялися офіційно звертатися в правоохоронні органи або не вірили, що злочинців притягнуть до відповідальності", - додав очільник області.

  Відкрито кримінальне провадження за ст. 257 Кримінального кодексу України - бандитизм (організація озброєної банди з метою нападу на підприємства, установи, організації чи на окремих осіб, а також участь у такій банді або у вчинюваному нею нападі). Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 15 років із конфіскацією майна.

  Нагадаємо, 18 липня, слідча комісія Верховної ради опитала фігурантів справи щодо стрілянини в Мукачевому. 

  Попередній матеріал
  Шокін звільнив 3 тисячі працівників прокуратури
  Наступний матеріал
  Шокін анонсував створення "молодіжної прокуратури"